Зона АТО: євангельська асоціація «Емануїл» надасть безкоштовну медичну допомогу.

Міжнародна євангельська Асоціація «Еммануїл» оголосила реєстрацію бенефіціарів на отримання безкоштовної медико-консультативної допомоги вимушеним переселенцям і  громадянам України які змушені проживати на території  зони проведення антитерористичної операції. Як повідомляє інформаційний медіа ресурс «InVictory»,  допомога реалізовуватиметься в рамках проекту Акція «Папа для України».

Як сказано на офіційному порталі католицької місії для України, «Папа для України» – гуманітарний проект Папи Франциска, мета якого допомогти постраждалим на сході України.  Нагадаємо, що ще раніше під час візиту  на терена  України, кардинал П’єтро Пароліна, що відбувся 15-20 червня 2016 року, було започатковано акцію «Папа для України».

Допомогу постраждалим внаслідок міліарних дій можна буде отримати в Києві. Як стверджують організатори, вона надаватиметься особам пенсійного віку, інвалідам, багатодітним сім’ям та матерям одиначкам, які проживають в зоні АТО або є вимушеними переселенцями і мають документи, що підтверджують це.

Надання медико-консультативної допомоги буде здійснюватися в приміщені Медичної Мобільної Клініки (Київ, вулиця Академіка Філатова 1/22, ст. М. Либідська).

Завершальним етапом отримання допомогли стане попередня реєстрація за телефоном або в режимі онлайн.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.