«Невідома Буша» фільм про природу, історію, культуру і українську душу

18 листопада 2021 року на платформі Wake Up media вийшов документальний фільм під назвою «Невідома Буша». Фільм розповідає про унікальне та мальовниче село Буша на Вінниччині, яка зараз являється відомим місцем сили та однією із столиць скульпторів України.

Чому варто переглянути цей фільм?

Мабуть найголовніша причина подивитися «Невідому Бушу» полягає в тому, що ви відкриєте для себе нову місцину в Україні куди можна буде поїхати влітку,чи в будь-яку пору року. Там не тільки чудові скульптури, прекрасна історія та чимало археологічних пам’яток як Скельний храм і кладовище українських козаків, але і чудові природні місця такі як: Гайдамацький Яр, злиття трьох річок, цілющі джерела і зрештою неймовірні Подільські Тофтри, які додають особливого шарму Буші. Інколи здається, що Буша це точна копія якогось австрійського села далеко в Альпах.

                 Переглядайте безкоштовно фільм “Невідома Буша”

Режисер фільму «Невідома Буша» Ігор Володимирович Мехеда зауважив, що зйомки фільму тривали декілька днів. Над фільмом працювали більше 10 людей, протягом двох місяців. За словами Ігора Володимировича мета фільму –  популяризувати серед українців та гостей з-закордону зелений туризм, українську історію, культуру та традиції. Ігор Мехеда також подякував продюсеру платформи Wake Up Media Ігору Дмитруку, відеографу та монтажерці Альоні Дмитрук. У фільмі прийняв участь відомий українських археолог, фундатор Буші, дослідник Олександр Пірняк, який один із перших став популяризувати Бушу на всю Україну.

Іван Гудзенко

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.