Пандемія COVID-19 надихає людей купувати телескопи і спостерігати за космічними тілами

Під час цієї тривалої пандемії COVID-19 відбувається щось дивне. Люди застрягли вдома і змушені розважатись усамітнено, що  викликало новий інтерес до нічного неба.

З цим новим інтересом з’являються потреби в обладнанні: продавці та виробники телескопів повідомляють про зростання продажів, – телескопи летять з полиць.

У всьому світі зростає інтерес до астрономії, і продавці телескопів скрізь намагаються не відставати від новоспеченого попиту. Дастін Гібсон з Oceanside Photo & Telescope опиняється в приємному становищі, добавляючи нових співробітників у той час, коли багато галузей промисловості знищуються повітряно-крапельним вірусом.

Джефф Саймон, директор компанії Sky-Watcher в Північній Америці, каже нам: «Я ніколи не бачив такого зростання в галузі. Ми часто бачимо інтерес до такої великої події, як повне сонячне затемнення або яскрава комета, але це було безпрецедентно “. Деякі компанії спостерігають збільшення бізнесу з 60% до 400% порівняно з попереднім роком.

І це зумовлене не тільки продажем телескопів початкового рівня; Камери астровізуалізації, роботизовані кріплення для телескопів, окуляри преміум-класу та інше спеціалізоване обладнання для досвідчених любителів також вилітають з віртуальних полиць. Можливо, це тому, що, як показує демографічний показник нашого читача, багато любителів астрономії, як правило, старші та менше залежать від зарплати.

Фотографи-любителі також занурюють пальці в область астрофотографії, яка часто не вимагає великих подорожей. “Хто б міг подумати, що для порятунку аматорської астрономії знадобиться глобальна пандемія?” – каже Девід Наглер з Tele Vue Optics. “Люди тепер мають час відкрити (або заново відкрити) нічне небо та натиснути на спусковий гачок на тому телескопі Go To або на преміум-рефракторі, який вони мали на огорожі щодо придбання”.

Але цей великий бум пов’язаний із настільки ж великими проблемами. Глобальна реакція на швидке поширення COVID-19 призвела до того, що міжнародні перевезення практично зупинились, що призвело до тривалих очікувань на замовлення. Деякі постачальники, що постачають товари з Китаю, особливо постраждали і стикаються з тривалими затримками у поставках. Але не всі продавці стикаються з цим скрутним становищем. Роджер Ріверс, менеджер з продажів та маркетингу iOptron, каже нам, що їхня виробнича команда наполегливо працює, щоб не відставати від несподіваного сплеску попиту.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.