Відомий австралійський музичний ансамбль прославлення «Hillsong worship band» презентував новий альбом

Провідники відомого австралійського гурту прославлення «Hillsong», які впродовж багатьох років займали високі позиції національних музичних чартів Австралії презентували новий музичний альбом. Як зазначають численні християнські ЗМІ, реліз нової платівки відбувся в квітні 2018 року.

Альбом прославлення, що містить назву «There Is More» включає в себе концепцію пророчого проголошення «Божественного правління». За словами менеджера «Hillsong worship band» Брука Лігертвуда, незважаючи на загострення політичної та економічної світової ситуації у всьому світі, Бог пам’ятає і цінує долею кожної людини; головна мета кожного – об’єктивно оцінити усю ситуацію і зайняти відповідну позицію.

«There Is More ставить на карту наші душі, сім’ї, народи. Наша особиста свобода – це загальне пробудження всього людства ставати набагато кращими, проявляючи в собі більше божественного і прекрасного», – стверджує Лігертвуд.

Головні треки пісенних композицій такі як «Who You Say I Am», «Be Still», «The Passion» і «New Wine»,  потужно проголошують хвалу Богові і активно лунають в ефірах на провідних австралійських та християнських радіостанцій у всьому світі.

Альбом продовжує зберігати свою традиційну стилістику і манеру виконання пісень-прославлень характерну для Hillsong.

Нагадаємо, що у всьому християнському світі, незалежно від конфесійної ідентичності, з більш ніж 20 мільйонними продажами альбомів, Hillsong Worship band формує концепцію сучасної християнської музики і нових хоралів для помісних церков.  Щонеділі їх пісні виконуються близько 50-ти мільйонами помісних церков; а популярний сингл «What A Beautiful Name» провів дев’ять тижнів на першому місці чарту «National Christian Audience radio» і є найпопулярнішим треком в християнській музиці.

Реліз нового альбому стане доступним для відтворення і прослуховування на фізичному носію CD, а також у форматі цифрової дистрибуції для усіх зчитувальних периферійних пристроїв.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.