УПЦ МП під прицілом: діяльність Московського патріархату розглянуть на засіданні РНБО України

Народний депутат України Андрій Іллєнко разом з групою депутатів склали відповідно до Закону України «Про статус народного депутата України» депутатський запит з приводу «антидержавної діяльності представників Української Православної церкви (Московський патріархат)», повідомляє «РІСУ» з посилання на інформаційне агентство «Вголос».

У тексті депутатського звернення до Ради національної безпеки і оборони народні обранці України просять звернути увагу на окремих представників Московського патріархату, діяльність яких є чинником дестабілізації країни.

У зверненні Андрій Іллєнко разом з числом однодумців вимагає від РНБО припинити діяльність УПЦ МП в органах державної влади, Збройних Силах України, правоохоронних органах та навчальних закладах. Також міститься інформація щодо заклику повернути християнські святині, що були незаконно привласнені, пояснює «Вголос».

Слушним зауваженням депутата Іллєнка був факт заперечення російської агресії щодо України і зневаги пам’яті українських Героїв російсько-української війни. Відтак, релігійно-політична діяльність Московського патріархату є посяганням на суверенітет та державну цілісність України.

У пункті під номером 4 у депутатському зверненні до РНБО вимагається вжити усіх можливих заходів перереєстрації релігійної громади УПЦ в номенклатуру «Російська православна церква в Україні» і надати статус-кво церкви як виключного іноземного явища.

Поряд з Андрієм Іллєнком, свій підпис поставили Михайло Головко, Олег Осуховський, Юрій Левченко, Олександр Марченко, Андрій Білецький, Олег Петренко та Оксана Корчинська.

Нагадаємо, що з початком російсько-української війни на Сході, УПЦ МП ставала суб’єктом про вокативної діяльності та конфліктних ситуацій і поряд з антидержавною позицією і впроваджувала дискримінацію та ворожнечу на конфесійному підґрунті.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.