Тиждень молитов за єдність християн» відбудеться у Києві

21 січня 2018 року в українській столиці у приміщенні храму УГКЦ Святого Василія Великого відбудеться спільна міжконфесійна християнська молитва щодо зміцнення миру, любові та взаєморозуміння, – повідомляє інформаційний ресурс «Релігія в Україні» з відповідним посиланням на офіційний сайт Української Греко-католицької церкви.

Під крилом спільної молитви та віри зберуться разом православні, протестанти та католики, а очолить молитву верховний архієпископ Святослав Шевчук.  До усіх присутніх з настановчою пастирською проповіддю звернеться Клаудіо Гуджеротті – архієпископ та апостольський нунцій в Україні. За повідомленням «Релігії в Україні», текстом для проповіді апостольського нунція служитиме Друга Книга Мойсеєва Вихід, уривок п’ятнадцятої глави, перші 21 вірші.

Окрім молитовної спільності за єднання християнських церков, захід включатиме в себе особливу молитву за християнських віруючих, які переживають складні часи. Зміст проповіді та духовного послання Гуджеротті зверне увагу на християн карибських островів. У своїх молитовних прохання віряни благатимуть Бога допомогти місцевому населення здобути довгоочікувану свободу та остаточно звільнитись від рабства.

Нагадаємо, що близько 50 років тому було запроваджено молитовну екуменістичну зустріч «Тиждень молитов за єдність християн». Метою заходу було спільне молитовне єднання і  відчуття близькість з Богом та один з одним.

Підтримка заходу відбувається і в Україні, що є свідченням стабілізації  і перспективи у міжконфесійних відносинах та побудови міцного громадянського суспільства.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.