Тибет – королівство Далай- Лами. Що можна втратити, не відвідавши Тибет?

У кожної людини настає той період в житті, коли хочеться забутися і почати пошук себе. Можна довго блукати у власній свідомості, проте наблизити катарсис можна досить легко – відвідавши так званий «дах планети», Тибет. Ставши доступним з 1984 року, Тибет приваблює все більше і більше уваги туристів. Чим же так цікавий цей загадковий район?

В першу чергу атмосферою, яка властива тим місцям, які ще не повністю рекламованих і розкручені. Якщо є бажання відпочити від міської суєти і по-справжньому усамітнитися з природою – дорога веде до храмів і пам’яток, яких в Тибеті не злічити.

Найпопулярнішим є палац Потапа, який сміливо можна назвати перлиною південно-західного Китаю. У ньому спочивають мощі буддистських святих і духовних наставників. Весь палац зсередини оброблений дорогоцінними каменями і золотом. Саме тому фотографувати суворо заборонено.

Ще одним обов’язковим до відвідування місцем є резиденція далай-лами 20-го століття – парк Норбулінка. Відомий своїми цілющими джерелами, неймовірної краси ставками, чарівними пейзажі. Кожен знайде заспокоєння для душі, зробивши пішу прогулянку по Норбулінка.

Дуже цікаво буде відвідати свого часу найбільший храм в світі – монастир Дрепунг. За часів П’ятого далай-лами в ньому знаходилося до 10 тисяч ченців. Витончена архітектура і стародавня культура, відображена в камені, справлять незабутнє враження на будь-якого користувача.

Храм Джоканг – ще один відомий монастир Тибету. Цікаво знати, що спочатку Джоканг був побудований за велінням царя для статуї Будди. Незважаючи на те, що храм не раз реконструювався, все ще можна відчути подих минулого.

Монастир Ташилунпо – заснований першим далай-ламою, учнем Цонкапи. Відомий наявністю найбільшої статуї Будди – висота її становить 26 метрів.

Насправді, є величезна кількість тих місць, які повинен відвідати кожен. Найголовніше визначитися, чого саме бажає душа. Тибет – то місце, де все потаємні бажання можливо втілити в життя. Кожен може знайти душевний спокій і знайти справжнє щастя.

Ольга Степаненко

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.