Тарологія як наука. Що таке таро ?

Тарологія – це наука про те, як читати своє майбутнє по картах. Не можна плутати ворожок і тарологів. Насправді ніякої магії в цьому немає. Розклади таро – це викладення карт за певною схемою і вміння прочитати і допомогти людині в його питанні. Не можна гадати собі самому і ночами. Сприятивлий час для ворожінь з ранку і до заходу сонця. Не можна гадати в п’ятницю і понеділок, особливо якщо це 13 число.

Особливу увагу варто приділити вибору колоди карт Таро. Найпоширеніша і читабельна – це колода карт Райдера Уайта. Нею користуються як новачки, так і досвідчені тарологи. Огляньте на вітрині всі колоди і виберіть ту, яка вам сподобається найбільше. Візьміть її в руки і трохи потримайте. Відчуйте колоду і пропустіть все відчуття через себе.

Тепер вибір зроблений. Врахуйте, що колода – це ваш друг. Ставтеся до  неї дбайливо, не кидайте де попало і не давайте в чужі руки. У Таро повинна бути одна господиня. Зшийте для карт гарний мішечок і виділіть скатертину для ворожіння.

У коробочці з картами ви знайдете дуже пізнавальну і цікаву інструкцію  яку ви можете відразу викинути. Так саме викинути. Вона вам нічим не допоможе і тільки заплутає.

Для початку познайомтеся з картами. Для цього вам знадобиться журнал і ручка. Кожен день витягуйте по одній карті і спостерігайте за подіями в перебігу дня. В кінці дня ви зможете зробити висновок, що саме може означати ця картинка. Керуйтеся почуттями та інтуїцією.

Віра Склярова, Тереза ​​Міхельсон, Хайо Банцхаф, Олена Солоділова, Володимир Странніков – це автори, які написали не одну книжку керівництва по Таро.

Можливо окреме вивчення Молодших і Старших арканів. Почніть з старших Арканів. Вони являють собою 21 карту. У деяких колодах 22-23 карти. Якщо викласти їх за номерами, то можна розповісти про подорож героя його фізичних і духовних батьків навичках, які він отримує в процесі своєї подорожі. Ця подорож описано в книзі Хайо Банцхаф «Таро і Подорож Героя». Почніть з цієї книжки і далі, вам буде набагато легше трактувати розклади карт. У розкладі потрібно прочитати і описати сюжет, який ви бачите. Відрізняйте інтуїцію від бурхливої ​​фантазії. Найпростіший розклад – це Кельтський Хрест. Його використовують в будь-якому ворожінні тому, що він просто і точно підказує, як краще вирішити проблему.

Не звертайтесь до карт кілька разів з одним і тим же питанням і по всяких дрібницях. Кожен раз, коли ви гадаєте на свою долю, вона змінюється в дрібних деталях. Але іноді це може сильно вплинути на хід справи. Тому перед тим як гадати, поставте людини до відома про наслідки і попередьте, що Таро це всього лише помічник у вирішенні питань, але самих проблем вони вирішують.

Арно Сакосян

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Суспільний портал Wake up
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Ирина

  Хочу знать как поступить правильно

  Відповіcти
 2. Ирина

  Как поступить правильно

  Відповіcти
 3. Альона

  Добре

  Відповіcти
 4. Татьяна

  Я по поводу бесплатного розклада карт !

  Відповіcти
 5. Люда

  Судьба моя

  Відповіcти
 6. Людмила

  Супер

  Відповіcти
 7. Елена

  Не поверю пока не проверю. Скажите что то о моем прошлом и я вам поверю.

  Відповіcти
 8. Марина

  Доброго дня

  Відповіcти
 9. Марина

  Доброго дня я хочу знати чи мій чоловік зраджує.

  Відповіcти
 10. Валентина

  Так и буде,вже й було.все повторюється знов..

  Відповіcти
 11. Ліліана

  Як складеться життя моє

  Відповіcти
 12. Ліліана

  Хочу знати чи у мого чоловіка крім мене ще хтось є.

  Відповіcти
 13. Руслана

  Що мене чекає далі

  Відповіcти
 14. Маряна

  Можна про себе дізнатис

  Відповіcти
 15. Ірина

  Як в мене з особистим життям?

  Відповіcти
 16. Вікторія

  Я думаю ,что мени поробляно, так це ,че ни?

  Відповіcти
 17. Вікторія

  Я чуствую ,что самной ну чтото нетак так или нет? Помогите пожалуста.

  Відповіcти
 18. Виктория

  Скажите СУренгой пожалуйста я найду весной работу.

  Відповіcти
 19. Валентина

  Що мене чикає в житті

  Відповіcти
 20. Лариса

  Я хочу щоб розкинули карти на мене,

  Відповіcти
 21. Ларіса

  Хочу щоб розкинули намене карти.

  Відповіcти
 22. Ларіса

  Розкіньте будьласка на мене карти, хочу дізнатися чи буде вмене все добре.

  Відповіcти
 23. цибуля

  .

  Відповіcти