Гельсінкі – пам’ятки, парки, музеї. Цікаві факти про Гельсінкі

Кожен хоч раз, та зобов’язаний побувати в такому чудовому і красивому місті як Гельсінкі. Фінська культура своєрідна, проте вона заслуговує на належну увагу.

З чого ж почати свою подорож по місту?

Насамперед варто поглянути на Свеаборг – фортецю, яка довгий час захищала місто від нападів. Зараз цю велична будівля стала музеєм і пам’ятником чудової архітектури 18-го століття. Буде цікаво подивитися як творчим особистостям, так і людям далеким від цього. Цікава особливість: всі гармати відливалися в Росії, до сих пір можна виявити написи російською.

Ще одним обов’язковим пунктом в прогулянці є відвідування Зимового саду. Це дійсно варто побачити на власні очі – більше 200 видів різноманітних рослин, зібраних в різних тематичних залах. Також всередині можна знайти ставки, в яких граються декоративні коропи.

Прямо над головами щосили спілкуються різнокольорові папуги, які здивують своїм забарвленням. Важливий момент: вхід в Зимовий сад безкоштовний, що дуже радує городян і приїжджих.

Дуже цікавим розвагою для дітей і дорослих стане відвідування Ліннанмяки – масштабного парку розваг, який обов’язково западе в душу кожному. Цей парк розваг найстаріший в Гельсінкі, його  дуже люблять місцеві  жителями. Вхід в нього безкоштовний, однак атракціони в середньому обійдуться в 30-40 євро.

Для тих, хто не боїться висоти є відмінний шанс побачити весь Гельсінкі як на долоні – в парку працює оглядове колесо. Для юних натуралістів та їх батьків стане вельми цікавим похід в океанаріум Sea Life. У ньому представлені такі екзотичні тварини як акули, морські їжаки, величезна морська зірка, яка продовжує рости. Найголовніше не злякатися, зайшовши всередину – в залі, прямо над головою, розташований величезний лабіринт з  акулами.

Якщо хтось і вважає, що Гельсінкі це нудно – можна тільки поспівчувати. Головне на початку кожної подорожі –  грамотно спланувати власний час і заздалегідь накреслити маршрут з тими місцями, які будуть цікаві для всіх членів сім’ї.

Dodik

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.