Скандально відомий проповідник Володимир Мунтян прийняв участь у зйомках «Слуга народу» Зеленського

Відомий одіозний проповідник  релігійної організації ДЦ «Відродження» Володимир Мунтян прийняв участь у зйомках телевізійного проекту «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» Володимира Зеленського, повідомляє «Обозреватель».

Факт, який мав місце у житті скандального проповідника з’ясувався під час перепалки з відомими п’ятдесятницьким пастором, капеланом у зоні проведення АТО, журналістом та громадським діячем Геннадієм Мохненком.

«Нещодавно він знявся навіть у популярному серіалі «Слуга народу»… Його персонаж там балотується в президенти під слоганом «Мойсей вивів вас з Єгипту за 40 років – я виведу вас швидше». Він зіграв такого собі пастора-йолопа. Але зате тепер в очах своїх адептів він ще крутіший: як же, вау, він зіграв в «Слугу народу!», відмічає у своїх коментарях пастор Мохненко.

Мунтян у спільноті  ДЦ «Відродження» носить духовний титул «Апостол» і відомий своїми сеансами масового «екзорцизму», «зціленнями» від різноманітної кількості захворювань. Його сеанси під виглядом самітів та коледжу «Гора Мойсея» збирають величезні суми коштів з українських громадян; є число постраждалих від фінансових афер. На думку релігієзнавця Я. Щекатурова, ДЦ «Відродження» – тоталітарна секта, яка існує задля реалізації меркантильних потреб, а український п’ятдесятницький єпископ  М. Паночко в інтерв’ю телеканалу «1+1» назвав діяльність Мунтяна «черговою фінансовою пірамідою».

Нагадаємо, що 17 січня 2018 р. Володимир Мунтян направився «зціляти» німців в берлінському районі Нойкьольн. Як повідомляє «Обозреватель»,  відчути на собі тактильний «апостольський» благословенний дотик зібрались близько 1500 осіб. Місцева берлінська влада попередила місцевих громадян про аферистичну діяльність проповідника, а також усю шкоду відмови від медичного втручання, видаючи бажане за дійсне.

Заступник бургомістра адміністративного округу Берліна Нойкльольн Фалько Ліке вважає, що «будь-яка людина може втратити самовладання, коли самопроголошені посланці Бога за допомогою масових молінь хочуть зцілити рак або поставити на ноги сидячих в інвалідних колясках. Вони підступним чином грають на надіях і страхах людей».

Як повідомляє інформагентство «Life», для проведення сеансу в Берліні, адепти орендували приміщення конгрес-холу на 2,5 тис. місць; орендування приміщення обійшлось на суму в близько 30 тис. евро.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.