Організація «Samaritan’s Purse» створить польову лікарню для боротьби з коронавірусом на Багамах

Організація гуманітарної допомоги, яку очолює Франклін Грем, відкриє польову лікарню в Нассау, де лікарняні установи переповнені людьми, які страждають на COVID-19.

Це був напружений рік для «Samaritan’s Purse» , організації гуманітарної допомоги, очолюваної  проповідником Франкліном Гремом. У четвер (15 жовтня) група оголосила, що направляє польову лікарню до Нассау після того, як збільшення кількості випадків COVID-19 переповнило місцеву систему охорони здоров’я.

У планах – польова лікарня на 28 місць, а також команда лікарів та медсестер, які пройшли підготовку з інфекційних хвороб, для співпраці з лікарнею Принцеси Маргарет у Нассау та Міністерством охорони здоров’я Багамських островів.

«Samaritan’s Purse» заявив, що запит на виїзну лікарню надійшов від прем’єр-міністра Багамських островів у відповідь на медичні установи, які заповнені до кінця.

Американські центри з контролю та профілактики захворювань рекомендують мандрівникам уникати будь-яких несуттєвих міжнародних поїздок на Багами. У країні, що складається з сотень невеликих островів, було 5100 випадків захворювання на COVID-19, а близько 480 нових випадків минулого тижня. Станом на четвер повідомляється про 109 смертей.

«Samaritan’s Purse»  вже допомага раніше Багамах. Після урагану “Доріан” минулого року організація відкрила польову лікарню на 40 місць на Великій Багамі. Він також відкрив заміський офіс на Багамах для задоволення поточних потреб у чистій воді та відбудові будинків, пошкоджених ураганом.

Польові лікарні організації складаються із серії переносних наметів, підключених до електрики, опалення та води. У Нью-Йорку до польової лікарні входили повністю укомплектована аптека та лабораторія та ліжка реанімації з вентиляторами. Польова лікарня лікувала 191 пацієнта – переважно в квітні місяці, коли місто пережило найгірший сплеск випадків. Його демонтували на початку травня.

“Персонал лікарні перевантажений і виснажений, оскільки кількість хворих на коронавірус на Багамах досягає рекордної кількості”, – йдеться у заяві Грема, президента “Samaritan’s Purse“. «Наші команди реагують на важкі місця в Імені Ісуса; це правильне місце, куди можна піти, щоб змінити життя постраждалих сімей “.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.