«Паломництво в кінотеатрі»: у форматі 3D проведуть екскурсію собором святого Петра в Римі

Вперше в Україні стартує унікальна можливість не виїжджаючи за межі українських кордонів відчути духовну велич, естетичну красу та душевну насолоду подорожуючи Собором Святого Петра, що у Ватикані.

У форматі 3D, медіакомпанія «KyivMusicFilm» матиме змогу бути в якості екскурс гіда і провести «паломників» до чотирьох найвеличніших патріарших базилік. Ватикану – Латеранської, Санта-Марія-Маджоре, святого Павла, і власне, самим Собором.

Як повідомляє інформаційний портал «Релігія в Україні», українських глядачів чекатиме приємний сюрприз –  екскурсійний фільм буде озвучений рідною мовою. Більше того – екскурсоводи кінокартини, директор музею Ватикану Антоніо Паолуччі, архітектор та реставратор Паоло Портогессі разом з відомим мистецтвознавцем Клаудіо Стрінаті «заговорять» українською, що стане для глядача справжньою «родзинкою».

Уривок з «Римського журналу» для глядачів заочної екскурсії стане кульмінацією фільму та його наративною сюжетною лінією. Саме уривки «Римського журналу» Стендаля дадуть можливість очима автора побачити Італію XIX ст. у сучасному 3D вимірі.

Прем’єра розпочнеться з 24 січня 2018 року в українських кінотеатрах «Планета кіно» та в київському кінопалаці «Україна».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.