«Обережно, тероризм!»: СБУ затримала іноземця, що просував діяльність релігійних екстремістів

На Одещині Служба Безпеки України затримала громадянина Узбекистану, оголошеного у міжнародний розшук, що займався підтримкою терористичної діяльності на релігійному підґрунті.

За словами інформагентства «РІСУ» з посиланням на «Радіо Свобода», іноземець, що нині затриманий українськими правоохоронними органами, брав активну участь в релігійно-екстремістському огруповуванні «Джихадчилар», діяльність якої заборонена в багатьох країнах світу, оскільки порушує безпеку громадян і є причиною міжконфесійної ворожнечі.

Як повідомляє офіційний портал СБУ, вищезгаданий чоловік, ім’я якого залишається конфіденційним, «входив до структурного підрозділу джихадистів «Жамаат» і відповідав за вербування до терористичних лав нових послідовників.

Поширювати «Джихадчилар» за допомогою медіа простору і будь яких доступних форму комунікації, а також вербування планувалось на українській території.

Самі ж працівники Служби Безпеки України вирішують наразі питання екстрадиції і направлення терориста до органів державної безпеки Узбекистану. Нагадаємо, що діяльність джихадистів є результатом деформованого, невірного розуміння релігії ісламу. Уся робота, яку проводять релігійні екстремісти під іменем мусульманської релігії спростовується ісламськими вченими та богословами по всьому світі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.