Нагадування християнам про любов Божу до людини

Дорогі  у Христі брати і сестри!

Так належало постраждати Христу  і  бути вознесеним на небеса, щоби природа людська, вражена  гріхом  очистившись  благодаттю Духа  Святого, таким подібним чином  була  вознесена разом з Ним .  Бо і грішників  Бог  прощає, якщо  вони багато люблять.  Ми  ж насправді   дивимося  на  матеріальні речі, не помічаючи  тільки духовних. Коли тривога, то  ми  не задумуючись ні на хвилину поспішаємо до Бога  як ті десять прокажених чоловік, проте вертаються не всі для подяки Господеві.

Ти ж душе, яка  стала лінивою, бачачи солодкі сни, чому спиш?  Не бачиш  свого сорому перед обличчям Творця, Який полюбив тебе  і через Свого Сина – Господа  нашого Ісуса Христа, розбивши кайдани смерті – дарував спасіння і вічність у Царстві Небеснім.  А ви мудрі жінки, чому  низько морально падаєте, піддаючись різним спокусам світу цього, заради того , щоб зберегти чистоту духовну, ви розпалюєтеся пристрастю, зодягаєте себе  у непристойну сороміцьку одежу,  і  чекаючи  Жениха, Який йде опівночі  не приготували для показу  Господеві одиви у світильниках своїх. Як важко дивитися  не так  як на духовне падіння чоловіка,  а жінки. Вас, Він наділив  мудрістю, красою, вродою, бо все це природньо.

Ви ж замінили божественну красу, а матеріальну. Прийдіть же ш у покаянні до Бога доки ще не пізно, замисліться  над своїм життям, зважте  над  вашими  словами і ділами, навчіться  прощати кривдикам вашим, бо Милосердний є Отець Небесний, що благозволив  вас  зодягнути у білу як сніг одежу  нетління  і вічного життя. Хай  мир  і любов Божа  перебувають повсякчасно  з вами,  приймайте  Христа у своє серце  і  Він визволить вас від гріхів та скорбот ваших.  І так  перемінивши славу земну на небесну  будьте достойними увійти у  радість Господа Бога,  Якого повсякчасно  бачать ангели Божі, прославляючи Його велич і славу, навіки вічні. Амінь.

Богдан  Стрикалюк

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.