Папа Франциск презентує нову книгу присвячену молоді

З антуражною, нетиповою і  специфічною назвою нового чтива Понтифіка Папи Франциска «Бог молодий»  відкриють для себе читачі пастирського писаного слова 20 березня 2018 року.

 

У вигляді інтерв’ю з журналістом, письменником та громадським діячем Томасом Леаніччі, Папа Франциск написав основні дискутивні проблеми життя християнської молодої генерації як майбутнього церковної інституції. Як повідомляє інформаційне агентство «InVictory» з посилання на ресурс «Сибирская католическая газета», офіційна публікація напрацювання папи презентована до Всесвітнього дня молоді, випереджатиме Генеральну асамблею єпископів у день Вербної неділі.

У преамбулі  до пастирської  книги мовитиметься до читача у формі звернення до молоді у ​​всьому світі, незалежно від віросповідання, статі, походження, а також відношення до церковного інституту. Як зазначає «Сибирская католическая газета», уся ключова мета книги – спосіб «поспілкуватись» архіпастирю церкви з молоддю, а також спробою вступити з ними в «безстрашний, глибокий, що запам’ятовується діалог».

У бесідах з Леанчіні папа Франциск висловлюється з приводу найбільш пекучих проблем сучасності і зазначає роль молодих героїв загального історичного процесу, «витягуючи цих Велиих Забутих нашого неспокійного часу з придорожніх канав, куди вони були викинуті».

Нагадаємо, що у форматі інтерв’ю, це далеко не дебютна книга Папи римського. Так, у січні 2016 року була опублікована книга за назвою «Ім’я Бога – Милосердя» з відповідями Святішого Отця на 40 питань, сформульованих йому відомим італійським журналістом Ватикану Андреа Торнієллі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.