Визнаного винним у педофілії кардинала та за сумісництвом екс-скарбника Ватикану взяли під варту.

Колишній глава секретаріату у справах економіки Ватикану, кардинал Джордж Пелл був узятий під варту після чергових слухань у суді у справі про педофілію.  Вирок  кардиналу повинні винести 13 березня 2019 року.

Головний суддя Пітер Крід в ході засідання зазначив безсоромні дії фігуранта справи. Він звернув увагу на те, що за злочинами не надходило каяття.

«Він був упевнений, що зможе зробити це і просто піти безкарним», – вважає суддя.

У свою чергу, сторона звинувачення заявила, що буде вимагати найсуворішого покарання для обвинуваченого. По кожному з п’яти звинувачень кардиналу загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Джорджа Пелла звинувачують в сексуальному насильстві над хлопчиком з церковного хору і чотирьох епізодах домагань. Сам кардинал своєї провини в скоєному не визнає і заперечує висунуті звинувачення в сексуальних злочинах, називаючи їх хибними.

У грудні 2018 року Джорджа Пелла і ще двох кардиналів католицької церкви за рішенням понтифіка виключили зі списку його радників. Кардинал був позбавлений посади глави секретаріату у справах економіки Святого престолу.

Джерело: Аргументи і Факти

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.