«Voice of the Martyrs»: християни Північної Кореї не підтримують повалення політичного режиму чучхе

Ерік Фоулі, волонтер та співпрацівник міжнародної благодійної організації «Voice of the Martyrs» (укр. «Голос мучеників») розповів нещодавно для «Release International» про життя християн у найзакритішій державі світу. Лідер служіння, допомагає християнам, які зіткнулися з переслідуваннями в Північній Кореї, і підтверджує позицію, що жоден віруючий не молиться про падіння режиму.

Головне молитва, яку плекають уста християнських північнокореців , «щоб Кім Чен Ин прийняв Ісуса Христа», сказано в новинному повідомленні інформаційного мегапорталу «InVictory» з посиланням на «Voice of the Martyrs».

Ерік Фоулі з Voice of the Martyrs стверджує, що жодного разу не стикався з північнокорейським християнином, який молився б про повалення режиму. Згідно його з його словами: «…жодного разу за 15 років», повідомляє «The Christian Post».Фоулі зауважив: «Можливо, північнокорейські християни знають краще, ніж інші з нас, що мир у державу принесе не зміна уряду, але рішення впустити Царя Миру в наші серця. Ми повинні наслідувати їх приклад і молитися не за зміну режиму, але за зміну внутрішнього, сердечного режиму».

У релізі «Voice of the Martyrs»  відзначили, що в кінці 2017 року велика частина світу була стурбована ядерними погрозами Північної Кореї. Однак, для християн, як релігійної меншини, страх за своє життя є постійним супутником.
Генеральний директор релізу Пол Робінсон підтвердив тезу про те, що уряд Кім Чен Ина «ймовірно, найсуворіший гонитель християн на Землі».
Робінсон підкреслив, що криза ядерної загрози і конфлікт між Північною Кореєю і Заходом не обов’язково означають, що для християн все може стати ще гірше, оскільки «важко уявити, як може бути ще гірше». Він продовжує: «Північна Корея не просто переслідує християн – вона їх карає. Ця криза має дати нам імпульс для молитви за переслідуваних в цій країні».
«Наші партнери, які працюють щодня з північнокорейськими християнами, розглядають нинішню кризу як гостре нагадування про те, що потрібно молитися за них. Ядерна загроза може бути занепокоєнням для всього світу, але загроза винищення – це повсякденна реальність для християн Північної Кореї », – зазначив Робінсон.

Нагадаємо, що згідно з моніторингом міжнародної організації «The Open Doors», Північна Корея займає перше місце у списку країн, в яких найжорстокіше дискримінуються права християн і є територія найнесприятливіша для їх проживання.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.