Війна між Ізраїлем та Палестиною

Ніхто навіть не очікував  повороту  таких  подій.  Усім  вже давно відомо  про військові дії, які точаться  між двома  народами – ізраїльтянами (іудеями) та палестинцями (арабами), які  стверджують, що Палестина  – земля  їхніх предків і належить тільки їм.  В тім  з позицією  палестинців  не згідні  ізраїльтяни.  Не вщухає  війна  між  ними.

Так  1 січня 2018  року  із сектору Газа  в  сторону  держави – Ізраїль була випущена  ракета  ,  усе це зафіксовано  місцевими  ізраїльськими  військовими.  Представником армії оборони  Ізраїля  в соцмережі  Твіттер  було оповіщено  про прикрий інцидент,  в результаті  якого   не  поступало жодних свідчень  стосовно чисельності жертв.

Приводом  таких  часткових  обстрілів  з території  Газа  стало рішення  американського президента Дональда Трампа щодо  визнання  того, що  Єрусалим є столицею Ізраїля.  Власне  політичне рішення США  спровокувало  подібні  дії  зі сторони  ісламського руху ХАМАС, на  який нібито  Ізраїль    поклав всю   відповідальність.

Ізраїльські  владні  структури  вимагають від керівників  ХАМАСУ і зобов’язують політичні фракції Палестини  дотримуватися  режиму  припинення вогню.

Джерело: AIF.RU

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.