В Синодальному відділі УГКЦ готові до співпраці з МЗС України

В Міністерстві закордонних справ України відбулась зустріч з секретарем Синоду Єпископів Української греко-католицької церкви Владикою Богданом Дзюрахом. Про це повідомляє офіційний сайт УГЦК, в якому основна мета зустрічі – налагодження подальшої співпраці в гуманітарній сфері, з боку найгостріших проблем, які нині турбують українське суспільство.

Одне з найгостріших питань, яке стоїть на порядку денному і вимагатиме відповідної реакції – соціальні проблеми українського народу під час військових дій сепаратистів та регулярних російських військ на Сході України.Начальник управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Лариса Дір висловила сподівання про плідний результат співпраці міністерства з духовенством, повідомляє інформаційний портал «Релігія в Україні».

Під час переговорів сторони відзначили важливу ініціативу Папи Франциска щодо гуманітарної допомоги Україні. Нагадаємо, що події, які відбуваються на Сході, Папа назвав «війною, що завдає великих страждань населенню», повідомляє офіційний інформресурс УГКЦ.Великим внеском в розвитку соціогуманітарної допомоги Україні стала католицька благодійна організація «Карітас України», актуальною проблемою якої є допомога малозабезпеченому населенню, біженцям зі східних регіонів країни та окупованих територій, а також іншим уразливим соціальним групам.

Як повідомляє портал «Релігія в Україні», «Карітас» включає в свою діяльність роботу інвесторів та волонтерів із країн ЄС, США, Японії, Норвегії. Особливу увагу загострили сторони під час зустрічі над сумною історичною минувшиною українського народу, зокрема проблеми Голодомору 1932-1933 рр.

Нагадаємо, що в цьому році відзначатиметься 85- річниця від тих трагічних часів. УГКЦ спільно з Міністерством закордонних справ України докладатимуть усіх зусиль спрямованих на визнання усією світовою громадськістю подій Голодомору як геноциду українського народу.
Зазначені заходи та подальша налагоджена співпраця відбуватимуться впродовж всього 2018 року.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.