В Одесі тривають «Подружні реколекції»

3 листопада о 19.00 в Одесі, в церкві Св. Климентія стартували «Подружні реколекції», що триватимуть до пообіддя 5 листопада. В заході беруть участь 6 пар. На час проведення реколекцій учасники оселилися в монастирі отців Паллотинів на території храму, відірвавшись таким чином від повсякденних справ і зосередившись на духовній віднові.

Ведучими стали досвідчені аніматори, серед яких відзначимо п. Зеновія і п. Віру Кузимків зі Львова, які були лідерами руху «Подружні зустрічі» в Україні з 2009-го по цей рік., та п. Богдана і п. Ольгу Чайковських з Тернополя, які є лідерами руху з 2017 року.

Під час днів духовної віднови кожна присутня пара зможе вдосконалити взаєморозуміння та зміцнити свій шлюб, а також глибше зрозуміти релігійну суть подружнього життя. Перед початком наук учасники поділилися своїми очікуваннями. З’ясувалося, що серед них є як люди, яким просто цікавий досвід християнських зустрічей, так і ті, хто прийшли в пошуках відповідей на важливі питання про подружнє життя. Нещодавно Одеський екзархат УГКЦ вже проводив реколекції для родин священників, але теперішня зустріч цікава насамперед тим, що подібних подружніх заходів для мирян в Одесі раніше не відбувалося.

Організатором заходу стала молодь Парафії Андрія Первозванного Одеського екзархату УГКЦ у взаємодії з рухом «Подружні зустрічі», за підтримки Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви, Благодійного фонду імені Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS» в рамках Соціальної ініціативи «Хтось не зробить».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.