Усе більше китайців на батьківщині приймають християнство

Напередодні святкування китайського нового року, незалежна соціологічна група «Faith Cultural Society» опублікувала статистичні дані, які свідкують про відношення китайського народу до проблем віри. Комуністична ідеологічна лінія, хоча і відображає основні тенденції розвитку соціополітичної, економічної та правової стратегії КНР, все ж, як свідчить статистика, у ній виникає неабиякий інтерес та зацікавленість у християнстві.

Дані «Faith Cultural Society»  стверджують, що у період за 2017 рік, на території КНР охрещено 48 556 осіб, які долучились до різних християнських церков, про щр «свідчить динамізм і успішності місіонерської діяльності в місцевих громадах».

Слід зауважити, що вищезгадані дані є неповними, і остаточна цифра складатиме набагато вищі показники. Інформацію, яку наразі важко опрацювати, оскільки надходить із затримкою, очікується від дальніх сільських місцевостей, де набуває активності католицький і протестантський рух. До того ж, специфіка поширення християнства в Китаї – збереження традиційний національних соціокультурних цінностей та спадщини, повідомляє «Fides».

Згідно зі статистичними даними, отриманими з католицького агентства «Fides», провінція Хебей постає лідером з хрещень за останні кілька років. Як демонструє статистика, минулого року кількість охрещених досягла позначки 11899 осіб.

Досягла успіху в місіонерській діяльності навіть крихітна католицька громада в Тибеті, де практично безроздільно панує тибетський буддизм: вона відзвітувала про хрещення 11 чоловік в 2017 році. При цьому в столичній єпархії Пекіна було хрещені 1 099 осіб.

«Не дивлячись на надихаючі цифри зростання віри в країні і найвищу місіонерську активність в місцевих громадах по всьому Китаю, ми не повинні зупинятися на досягнутому і постійно шукати шляхи до оновлення нашого місіонерського служіння, – підкреслюють автори звіту Faith Cultural Society. –

Процес навернення до християнства населення Китаю –  скрупульозний і довгий шлях, зауважує «Faith Cultural Society».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.