У Польщі відбувався з’їзд п’ятидесятників з країн Західної та Східної Європи

Нещодавно польська столиця спільними зусиллями п’ятидесятницьких духовних лідерів зібрала разом для спільного молитовного єднання, формування концепції подальшої стратегії розвитку церковних спільнот, партнерства та співпраці, а також комунікативних навичок та підходів у проповіді християнського віровчення в умовах сучасності.

Як повідомляє офіційний ресурс Української церкви християн віри євангельської, духовна лідерська конференція REF – уніфіковане зібрання очільників 60-ти п’ятидесятницьких церков, розташованих на теренах східної та західної Європи. Ключовими тезами конференції став формат комунікативний діалогічний формат з молодим поколінням, а також спробами досягнути основної мети в євангелізаційній стратегії якомога більше людей. «Нове покоління», «Сильніші разом», «Досягнути недосягнутих» – були осьовими поняттями, від яких відштовхувався формат конференції.

Враховуючи складну та суперечливу ситуацію навколо проведення АТО і тимчасово окупованої території Кримського півострова, методами євангелізаційного служіння в Росії, Криму та східних областях України поділився перший заступник єпископа українських п’ятидесятників Микола Синюк.
Комунікативний спектр подальшої співпраці різноманітних п’ятидесятницьких об’єднань враховуючи усі аспекти дискурсу «схід-захід» поділився модератор місіонерського відділу церкви «Філадельфія» Раулі Лехтонен, що у Стокгольмі.

У форматі зустрічі, ввечері 8 березня 2018 року заступник українського єпископату церков ХВЄ Микола Синюк мав нагоду поспілкуватись із українською молоддю у Варшаві. У своїй промові для неї, п’ятидесятницький лідер підкреслив роль пошуку духовних істин та слідуванню євангельських істин в міграційних умовах.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.