У Німеччині відбулась акція з ознайомленням монастирської духовної спадщини

На території Федеративної республіки Німеччини в рамках загальнонаціональної ознайомлювальної програми з  історико-культурними заповідниками країни відбувся день відритих монастирських дверей. За повідомленням чисельних німецьких ЗМІ, мета координаторів проекту – ознайомитись з духовною спадщиною німецького народу, соціокультурним рудиментом націє творчих процесів яких став потужний вплив християнської традиції. Фелікс Генн, абат одного з німецьких монастирів, а також куратор єпископської конференції зауважив, що ознайомлення з монастирями – спосіб побачити, що таке християнська складова в німецькій історії насправді враховуючи, що чимало монастирських закладів є релігійними товариствами закритого типу.

Близько тридцяти тисяч німців, а також гостей країни лише в минулі вихідні могли ознайомитись з життям абатств і зазирнути в історичне минуле.  Чимало гостей скористались нагодою не лише відвідати екскурсію, але й прийняти активну участь у богослужбових заходах, поспілкуватись особисто з представниками монарших чинів. В свою чергу ченці приємно вражені проведеним заходом, і пожвавленим зацікавленням громадськості до духовного життя країни.

«Ми часто помічаємо, що відвідувачі наших монастирів змінюють своє уявлення про життя в монастирях після візиту», – зауважив абат монастирів баварського католицького ордену. Відвідувачі провідних монастирських осередків мали нагоду переконатись в тому, що чернече життя – спроба презентувати християнство, актуальність якого зберігається незважаючи на секуляризованість європейського суспільства.

Нагадаємо, що у ФРН подібний захід відбувається вдруге; вперше акція ознайомлювального характеру з чернечими товариствами відбулась у 2014 році. У той час близько 300 монастирських закладів прийняли активну участь, що на 50 більше в порівнянні з цьогорічною акцією.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.