У Мексиці вчені почали дослідження язичницького святилища на вершині сплячого вулкану

Нещодавно науково-дослідницька археологічна група мексиканських вчених з Національного інституту антропології та історії віднайшли сакральне місце на найвищій вершині в Мезоамериці –на місці сплячого вулкану Орисаба. Як повідомляє інформаційний ресурс «Благовест инфо» з посиланням на «Седмица»,  сакральне місце, що локалізоване на вулкані, презентувало древні політеїстичні вірування  південноамериканських аборигенів.

Палеонтологічний аналіз відкопних решток разом з біохімічною експертизою артефактів становив використання місця для культово-ритуальних практик в  в період з 200 по 900 рр до н.е.

По периметру, ритуальне святилище складається з квадратної структури, яка містить базальтовий матеріал.  При цьому геометрична конструкція побудови містить довжину кожної зі сторін близько 35 метрів.  На місці сакрального артефакту,  мексиканські археологи  віднайшли кілька артефактів, в тому числі прикрашену орнаментами кераміку, кам’яні предмети разом з наконечниками стріл виготовлених з обсидіану.

Знайдене святилище знаходилося на висоті 4,2 ​​тис. метрів і вперше було поміченим завдяки технологічним можливостям аерофотозйомки, проведених у 2005 році. На вершину вулкана вчені піднялися вперше у 2017 році. В даний час дослідження цього археологічного пам’ятника триває.

Мексиканські історики Національного інституту антропології та історії наполягають, що святилище використовувалося під час релігійних обрядів, присвячених задобренню та поклонінню богові дощу.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Суспільний портал Wake up
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.