У Києві церква саєнтології розповіла про себе до Дня релігії

Всеукраїнська Рада релігійних об’єднань України у приміщенні залу «Укрінформа» до дня релігії знайшла привід зустрітись разом для обговорення проблем стратегічного розвитку подальших міжконфесійних відносин та подальшої співпраці в українському соціумі.

Зустріч, що відбулась 18 січня 2018 року надала змогу публічно виступити діячам багатьох релігійних спільнот, що заповнюють конфесійну мапу України. Православні, протестанти, католики, бахаї, представники Товариства Свідомості Крішни, різноманітні мусульманські відгалуження – усе це далеко не повний перелік гостей.

Як повідомляє інформаційне агентство «Релігія в Україні», представники релігійних громади обговорювали миротворчі питання України, а також можливі методи співпраці задля відродження духовної свідомості в суспільстві.

Значною і важливою подією для учасників стало повернення  з полону бойовиків «ЛНР/ДНР» провідного українського релігієзнавця Ігоря Козловського,  який мав чудову нагоду виступити з публічною промовою.

Особливим фурором зустрічі став звіт церкви саєнтології щодо різноманітних форм суспільної активності в Україні. Як стверджують представники церкви саєнтології, в українському державному просторі 50 тис послідовників Рона Хаббарда, засновника церкви саєнтології, що об’єднані в 15 релігійних громад. Ще з початку російсько-української війни 2014 року, саєнтологічна релігійна спільнота працювала з військовими та потерпілими внаслідок військового конфлікту. Чимало підрозділів саєнтології працюють з молоддю, застерігаючи їх від злочинності, шкідливих звичок.

В рамках місіонерської програми церкви саєнтології в Україні, члени релігійного об’єднання з метою запобігання злочинності, безкоштовно розповсюджували інформаційний буклет «Дорога до щастя» з авторством Рона Хаббарда. Вважається, що активне ознайомлення з буклетом громадян США допомогло в результаті знизити рівень злочинності.

Нагадаємо, що церква саєнтології – релігійне вчення, що презентує інтегровану уніфікацію релігії і науки, психології зокрема. Станом на 2017 рік, кількість послідовників віровчення сягала позначки 14 млн. чоловік по всьому світі, об’єднаних спільно у 10 тис. церков у 184 країнах світу. Церква саєнтології включає в себе велике число відомих спортсменів, успішних підприємців, митців. До найвідоміших послідовників саєнтології відносять голлівудських акторів Тома Круза та Джона Траволту.

Церква саєнтології в Україні здійснює власний духовний внесок доповнюючи конфесійну  палітру і активно допомагає в розбудові громадянського суспільства.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Михаил

    Церквою допустимо називату спільноту, що займеється питаннями пізнання Бога(істини).
    Сеєнтологія не має права носити назву церкви.

    Відповіcти