«У Бога за пазухою»: підрахували статки очільника Російської православної церкви

Сергій Чапкін, екс-відповідальний редактор патріаршого часопису  «Журнал Московської патріархії» в акаунті соціальної мережі Facebook повідомив про статки предстоятеля Російської православної церкви патріарха Кирила.

Як повідомляє інформаційний портал «Politsovet.ru», починаючи з 2009 по 2015 р., Чапкін займав посаду відповідального редактора найкрупнішого періодичного видання російського православ’я. А раніше – брав активну участь у розвитку видавничої справи друкованих православних видань. Після звільнення, займаючи критичну позицію щодо діяльності РПЦ, Чапкін дозволив собі розкрити «козирні карти» закулісного життя духовенства.

Інформаційні дані наведені у фейсбуці екс-редактора довести або спростувати неможливо, оскільки офіційних даних про доходи та майнову власність патріарха Кирила ніколи не були опублікованими.

Згідно позиції Чапкіна, осередок верхівки російського православ’я складає олігархічний клан до якого належить патріарх Кирило. Загальна сума статків Кирила, згідно з повідомленням, сягає більше 1 мільярда доларів США.

Концепція «руський мир» патріарха Кирила є точокою опори на основі якої РПЦ продовжує існувати. Вищезгаданий геополітичний конгломерат розглядає українську церкву і українську державу в нерозривній єдності з Російським православ’ям, що неодноразово приводило до дипломатичних скандалів і непорозумінь, а також сприянню міжконфесійної дестабілізації.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.