У Австралії під час проведення фестивалю, геям та лесбіянкам нагадали про Бога

За повідомленням інформаційного ресурсу «Christian Radio», учасники щорічного фестивалю сексменшин «Марді Гра», що відбувся 4 березня 2018 року  в австралійському місті Сідней, отримали від місцевої конгрегаційної місії євангельське повідомлення «Ісус рятує» за допомогою технології скайрайтингу.

Зусиллям кількох релігійних громад Сіднею постала спроба проповідувати місцевим геям та лесбійкам при цьому не дискримінуючи світоглядні особливості та емоційну складову. Організатори переконані, що така акція чудова можливість нагадувати про Бога та його заповіді усім категоріям громадян, незалежно від гендерної ідентифікації, соціополітичних вподобань чи статевої орієнтації.

Відвідувачі річного фестивалю геїв та лес бійок прагненням усіх християнських церков почули, що Бог не відвертається від них, і що віра здатна допомогти подолати їх особисті життєві труднощі, якого б рівня складності вони не були.  Отримали місіонерський месидж про Ісусовий порятунок залишки від літакового диму.

Нагадаємо, що останній березневий,  40-ий за рахунком фестиваль сексменшин Марді Гра об’єднав довкола себе близько 12 тис учасників. Кульмінація заходу стала хода  центральним проспектом вулицею  Оксфорд-стріт, що у Сіднеї. Задля уникнення провокацій,  учасники акції були забезпеченими поліцією та охороною у кадровому складі близько в 1 тис осіб.

В свою чергу,  християнські організатори акції використали в якості проповідницького месиджу «Ісус рятує», оскільки лозунг є одним з найпопулярніших в Австралії серед релігійних кіл, який користується популярності в суспільних масах.  Текст месенджержу розміщують на численних логотипах, автомобільних наклейках, рекламних щитах під час спортивних заходів, Інтернет- банерах.

Як зауважує «Christian Radio», у зв’язку з посиленою охороною учасників заходу, проповідникам було складно пробратись до числа мітингувальників, цифрова система  «небесного друку» за англомовною назвою «скайрайтинг»  допомогла візуалізувати написи.  Для відображення чіткого тексту на небі використовуються літаки. На борту літака за допомогою програмного забезпечення , що управляє періодичністю  аеровихлопів, повітряний «друк» християнської проповіді  нагадує матричний принтер, оскільки кожна літера утворюється з декількох точок.

Друк однієї  з літер  в аеропросторі складає тривалістю від 60 до 90 секунд. Самі ж повідомлення  можуть бути протяжністю до 15 кілометрів  для синхронного  відображення до чотирьох мільйонів чоловік.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.