Турецький Президент обговорить Єрусалим з Папою Франциском під час зустрічі в Ватикані.

Наступного місяця в рамках робочого візиту в Ватикан, президент Туреччини Реджеп Ердоган зустрінеться з Папою Франциском, повідомляє релігійно-інформаційна служба України «Risu.org» з посиланням на «The Associated Press».

Приводом для зустрічі слугуватиме дискусія навколо Ізраїльського питання. Нагадаємо, що нещодавно Президент США Дональд Трамп у своїй промові визнав готовність підтримати Єрусалим як адміністративний центр Ізраїлю, з чим не погодився глава турецької держави. Президент Ердоган похвалив Папу Франциска за солідарну принципову позицію в ізраїльському питанні і подякував Папі за підтримку.

І хоча на офіційному сайті Президента Туреччини відсутній запланований візит до Ватикану, все ж Ердоган висловив своє сподівання відвідати найближчим часом теократичну державу для обговорення дискусійного питання.

Незважаючи на усі застереження світової громадськості, лідер США Трамп ухвалив рішення зробити Єрусалим столицею Ізраїлю.  В свою чергу, Ізраїль у 1967 р. захопив у палестинців східну частину міста під час Шестиденної війни, яка згодом була анексованою. Мета ж уряду Палестинської автономії, зробити східну частину Єрусалиму столицею власної держави.

Згідно з повідомленням інформаційного ресурсу «risu.org.ua» під час позачергового саміту у Стамбулі (Туреччина), Організація ісламського співробітництва 13 грудня 2017 року дала згоду на оголошення східного Єрусалиму столицею палестинської держави.

Запланована зустріч Ердогана з Папою Франциском відбудеться 5 лютого 2018 року, повідомляє «Європейська правда».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.