Церква у твоєму смартфоні: Ватикан розробив новий мобільний додаток для вірян

IT-технології займатимуть все більший сегмент у житті віруючих римо-католиків і допомагатимуть усе необхідне мати «під рукою», що стане в пригоді для духовної щоденної практики.
У Ватикані Конгрегація з питань духовенства в спільності з Секретаріатом з питань комунікацій та зв’язку розробила католицький мобільний додаток «ClerusApp», – передає україномовна версія «Радіо Ватикану». Програма буде корисною як для кліриків, так і звичайним вірянам.

Розробники програмного забезпечення ставили на меті допомогти віруючим в щоденних роздумах над текстами Святого Письма, молитвами, а також думками з агіографічних джерел. Додаток містить не лише інформацію текстового змісту в режимі «офлайн», але й щочетверга відкриває онлайновий доступ до проповідей зі Святого Престолу.

Серед інших особливостей додатку – можливість завантажувати проповіді, створювати нотатки, а також ділитись контентом через соціальні мережі, месенджери та електронну пошту.
Секретар конгрегації доктрин віри архієпископ Джакомо Моранді виразив сподівання, що подібне програмне забезпечення допомагатиме зміцненню віри і сприятиме глибоким роздумам над Писанням, що читатиметься до недільної меси.

Додаток можна вільно завантажити для пристроїв на OC Android за допомогою «Google Play», а також iOS. Станом на сьогодні бл. 5 тис. користувачів гаджетних периферійних пристроїв завантажили додаток. Єдина незручність, що випливає – додаток поки що сприятиме духовному зросту лише італійськомовним вірянам.

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.