Церква Кентуккі розслідує діяльність Кріса Райса, відомого християнського музиканта, після звинувачень у сексуальних зловживаннях

Колишній студент церкви в штаті Кентуккі заявив, що Райс сексуально знущався над ним після зустрічі з ним на церковних реколекціях. Церква в штаті Кентуккі оголосила про плани розслідування звинувачень у сексуальному насильстві з боку християнського музиканта і автора пісень Кріса Райса, удостоєного нагороди Dove.

Пресвітеріанська церква Тейтз-Крік у Лексінгтоні, штат Кентуккі, заявила, що Райс, в чиї пісні входять «Безіменний гімн (Приходь до Ісуса)» та «Глибокий достатньо, щоб мріяти», був запрошеним музикантом на кількох реколекціях молоді та коледжів з 1995 по 2003 рік.

“Завдяки своїй участі у нашому служінні пан Райс налагодив тісні стосунки з кількома студентами”, – йдеться у заяві преподобного Роберта Х. Каннінгема, пастора церкви. “Минулого тижня один із студентів-чоловіків зателефонував, щоб повідомити мене про звинувачення в тому, що містер Райс неодноразово сексуально напав на нього. Хоча на даний момент це залишаються твердженнями, ми розглядаємо їх як достовірні через джерело звинувачень та підтверджуючі докази, які ми виявили “.

Каннінгем заявив, що церква уклала контракт з GRACE (Божественною реакцією на жорстоке поводження в християнському середовищі), некомерційною організацією, яка займається зловживанням у релігійних групах, для проведення незалежного розслідування. Раніше церква працювала з GRACE для розслідування звинувачень проти колишнього церковного служителя молоді.

Каннінгем також повідомив, що зв’язався з поліцією та повідомив старійшин церкви про звинувачення.

Співробітник компанії Fair Trade Services, компанії Brentwood, штат Теннессі, яка випустила останній альбом Райса “Untitled Hymn: A Collection of Hymns“, кинув слухавку, коли його запитали про звинувачення та розслідування. Не вдалося зв’язатись з Райсом  для коментарів.

Райс переїхав до Нешвілла у 1980-х і писав пісні для християнських виконавців, зокрема Майкла В. Сміта та Емі Грант, перш ніж підписати контракт із лейблом Smith’s Rocketown у 1996 році, повідомляється в журналі журналу Billboard. Він був визнаний чоловіком-вокалістом року на врученні нагороди Dove Awards 1999, яку проводила Асоціація Gospel Music.

Пізніше він мав успіх із дорослими сучасними хітами “Лимонад” та “Коли ти закохався (закохався в мене)”. В останні роки Райс відійшов від музики, щоб зосередитись на живописі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.