«The Open Doors 2018»: Північна Корея найнесприятливіша для християн територія

Міжнародна правозахисна благодійна спілка «The Open Doors» (укр. «Відкриті двері») провела черговий моніторинг за період з 1 листопада 2016 по 31 жовтня 2017 року на дослідження рівня дискримінаційного положення послідовників християнства в усьому світі. За повідомлення інформаційного агентства «Радіо Ватикану» з посиланням на офіційний ресурс «The Open Doors» в багатьох країнах і територіях спостерігається дискримінація послідовників християнства за релігійною ознакою.

В щорічному звіті публікується індекс 50 країн в порядку відповідно до загрози, яка існує як для окремої особи, так і групи осіб, починаючи від фізичного знищення до обмеження цивільний прав та свобод. Під дискримінацією християн, вищезгадана благодійна організація відносить кривду, моральне пригноблення особі або групі осіб через релігійні християнські переконання, а також суспільну дискримінацію, невизнання в родині, обмеження в працевлаштуванні, фізичне насилля, катування, викрадення, ув’язнення, фізичне знищення.

Перше місце серед усіх держав світу, в яких систематично і найжорстокіше придушується права християнських віруючих названо Корейську Народну Демократичну республіку. Вважається, що поряд з ідеологією «чучхе» та «сангун» місце християнству не залишається. Дискримінації в Північній Кореї піддається майже кожен другий християнин починаючи від звільнень з роботи завершуючи фізичним насиллям і навіть стратою.Доповнили сумний перелік відкритий Північної Кореєю чимала кількість країн Близького Сходу, Африки та Азії, серед яких помітно виділяються Афганістан, Сомалі, Еритрея, Лівія. У зв’язку з радикалізацією традиційного індуїзму в окремих індійських штатах, звершено близько 24 тис. нападів на християн Індії.

Головними загрозами миру та безпеці християн, а також реалізації своїх прав та свобод, названо релігійних фундаменталізм, етнічні чистки в країнах Сходу та Азії. Не відстає і африканський континент: на основі релігійної ідентифікації впродовж минулого року влаштовано чимало етнічних чисток у Нігерії, Сомалі, Судані та Кенії. За даними «The Open Doors», в Африці жертви, що переслідувані за християнську віру складають цифру 81 млн. осіб, в країнах Азії – 113 млн.; в країнах Латинської Америки – 20 млн.; решта світу – бл. 12 тис.

Нагадаємо, що «The Open Doors» є міжнародною благодійною правозахисною організацією, що допомагає віруючим, які стали жертвами дискримінації та насилля за ознакою релігійної ідентичності. Ще з самого початку її заснування у 1955 році, метою організації було забезпечення церков літературою, методичними матеріалами, створення великої кількості бібліотек, доступу до освіти та ліквідації неграмотності в усьому світі. Займається організація також і благодійною роботою. У всьому світі локалізовано близько 27 офісних центрів «The Open Doors».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.