Православна молодь Київського Патріархату на з’їзді запросила представників інших конфесій

         В приміщенні актової зали Київської духовної академії УПЦ КП з посиланням на офіційний портал, відбулась Всеукраїнська зустріч православної молоді. Як вважається, захід ставить на меті не лише спільними зусиллями молоді уніфікуватись навколо духовної проблематики, але й сформувати чітку християнську і громадську позицію в державі.

Захід, що мав нагоду відбутися 3-4 лютого 2018 року, долучив також представників інших віросповідань; мали змогу побувати представники депутатського корпусу та політиків.

Зі словами привітання звернувся заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Отримала молодь і патріарше благословення Філарета на проведення заходу.

Релігійна міжконфесійна комунікація також стояла на меті заходу, оскільки кредо церковного зїзду – пошук методів суспільно-активної діяльності не зважаючи на релігійні розбіжності.

Привітати учасників та розповісти про свою духовну діяльність, а також спільні зусилля та наміри щодо майбутнього мав можливість Артур Томашевський, місцевий служитель Римо-католицької церкви. Активно приєднався зі словами Божих благословень і Юрій Кулакевич – завідувач зовнішніх та міжнародних зв’язків Церкви християн віри євангельської п’ятидесятників.

На фоні виконананої кримськотатарської пісні «Учма-буль, буль» Арсенем Ісмадіновим,  виступив Муфтій Духовного управління мусульман України шейх Тамім Ахмед.

Доповнили атмосферу українські пісні, виконані заслуженою артисткою України Ярославою Руденко та представницею дитячого конкурсу Євробачення-2016 Софією Ролею.

Організатори запевняють, що подібні заходи допомагають молоді непохитно триматись християнської віри за будь яких обставин, будувати перспективне, міцне громадянське суспільство, а також сприяти розвитку міжконфесійних відносин в українській сучасній палітрі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.