Право на життя: поляки дискутують навколо абортів

Близько 2 тис. мітингувальників біля будинку польського Сейму у Варшаві зібрались у виступі щодо більш жорстких санкцій стосовно абортів. Як зазначає портал «Слово і Діло» з посиланням на «Deutsche Welle» що в числі найактивніших учасників мітингу стали жінки тримаючи з гордо піднятими головами транспаранти з лозунгами «Ганьба!», а також «Медична допомога, не Божа».

Приводом для суспільних дебатів стали події, що відбулись раніше. Ще в середу, 10 січня 2018 року, представники польського парламенту направили на розгляд до спеціалізованої парламентської комісії текст законопроекту, який передбачав, що формування неправильного плоду не стане умовою для дозволу на скоєння аборту.

Навіть з числа 30 депутатів Сейму, що тримаються курсу лібералізованої політики разом з депутатською більшістю одноголосно виступили про лібералізації абортів, тим самим, як вважається, захищаючи права людини на життя.

Сучасний польський уряд проводить консервативну сімейну політику. Правляча з 2015 року політична сила «Закон і справедливість» виступає за традиційні сімейні цінності і національну самосвідомість польських громадян. Польська держава припинила фінансові інвестиції штучного запліднення, а також дозволили продаж протизапліднюючих пігулок лише за рецептурою.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.