Послідовники християн-баптистів стурбовані закриттям релігійних програм

Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк разом із прес-службою релігійної громади стурбовані перерванням трансляцій державного телерадіомовлення програм християнсько-релігійного змісту.

Як повідомляє офіційний Інтернет-портал баптистів в Україні «baptyst.com», релігійне об’єднання віруючих «висловлює занепокоєння з приводу заборони християнських теле- і радіопрограм». Особливу увагу звернено на припинення трансляції програми «Вічне» на першому національному українському телеканалі.

Така ж тенденція спостерігається і в інших регіонах української держави. Впродовж 25-ти років безперервно на Хмельниччині транслювалась християнська програма «Голос вічної любові». На сьогодні програма не транслюється.  Закрила свої програми в радіоефірі і рівненська дитяча релігійна передача «Зерно правди», що транслювалась у межах 5 областей України тривалістю 13 років.

Подібні тенденції охоплюють і телевізійний простір. Так, нещодавно на Волині вкінці 2017 р. в ефірі Волинської телерадіокомпанії «Нова Волинь», припинила трансляцію духовно-просвітницька передача «Крок назустріч». Як стверджують її ведучі Галина Фурман та Роман Лавренчук на офіційному каналі в «Youtube», припинення трансляції пов’язано з приналежністю регіонального телеканалу до суспільного мовлення, на якому «не можуть транслюватися приватні програми».

Голова об’єднання українських баптистів В. Антонюк закликав вірян до молитви задля можливості подальшого поширення проповіді Євангелія на території України.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.