Підлітки католицького ліцею готуватимуть тексти для богослужіння у Велику Страсну П’ятницю в Римському колізеї

В час Великого посту напередодні початку святкування Великодня присвяченого євангельській події Воскресіння Ісуса Христа, кульмінаційною подією стануть роздуми в день Великої Страсної п’ятниці.

В італійській столиці концентрація уваги довкола Христових страждань, Його викупної жертви, і спектру усіх таємниць пасій доручено висловити римським учням католицького ліцею під патронатом викладача релігієзнавства, публіциста Андреа Монди. Як повідомляє офіційний католицький інфоресурс «Радіо Ватикану», папа Франциск, який особливо прихильний до молодої генерації, завжди прагне почути голос сучасної молоді, відчути усі тонкощі умонастрою, світобачення та прагнень. Цього року,  італійська молодь стане в епі-центрі подій чергового священного Синоду єпископів.

Наразі учні ретельно готуються до виступу у Колізеї, в якому відбудеться згадка про великі події страждань Христових. При цьому, така ініціатива з боку церкви була подана ще Папою Бенедиктом XVI, який доручив написати тексти ліванській молоді.

В свою ж чергу педагог, публіцист та релігієзнавець Андреа Монд організував спільну зустріч учнів ліцею незалежно від її духовного вектору спрямування, ставлення до релігійного чинника або ж віросповідних вподобань для спільного прочитання Євангелія, в якому згадані страждання Христові, після чого кожен з учасників зустрічі мав нагоду описати усі думки з прочитаного.

Долаючи усі конфесійні та релігійні упередження та стереотипи, в присутності Папи молодь матиме нагоду продекламувати не теологічні опрацьовані тексти, а внутрішні, інтроспективні співпереживання з подіями Христових страждань.

Кожен з представників учнівської молоді Риму ретроспективно матиме нагоду уявити себе в Єрусалимі в час кульмінації спасіння усього людства. Проаналізувавши сформульовані бачення молоддю на події страждань Христа, Андреа Монд  відкрив для себе панорамний спектр підходів до герменевтики події. Для більшості молоді  страждання Божого Сина асоціюються з несправедливістю та жорстокістю; і лише крізь призму віри, сутність парадоксу хресних мук стане відображенням любові, милосердя, справедливості та людяності.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.