Новий Президент мормонської церкви висловив позицію щодо ЛГБТ-товариства

Рассел М. Нельсон – новий президент та пророк Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (мормони) у вівторок 16 січня 2018 року мав змогу публічно виступити перед вірянами у Солт Лейк Сіті (штат Юта, США) замінивши покійного екс-Президента Церкви Томаса С. Монсона, – повідомляє офіційний сайт церкви «lds.org».

Як зазначає інформаційне агентство «religionnews.com», Рассел Нельсон став «17 Президентом» в історії мормонської церкви. У своїй першій промові, яка транслювалась місцевим телеканалом у Солт Лейк Сіті, а також церковним відео ресурсом, президент та пророк мормонів привернув увагу велике число журналістів, оскільки підняв гострі актуальні суспільні проблеми, які хвилюють кожного.

Питання гомосексуалізму, як актуалізоване явище в соціумі знайшлось місце в промові Нельсона. Лідер церкви запевнив вірян, а також усіх присутніх, що «Бог любить усіх свої дітей незважаючи на виклики часу». Один із радників президента Нельсона Даллін Х. Оукс зауважив, що в цих гострих питаннях керівники церкви беруть на себе відповідальність «навчати любові та Божих заповідей». Сам же безпосередньо ЛГБТ феномен, на думку Нельсона, «суперечить природі вірі як такій», та питанні сім’ї, яка відіграє для церкви провідну роль.

Обраний Р.М. Нельсон, лікар-хірург за фахом, ставить перед собою завдання скеровувати церкви в кількості 16 млн. послідовників правдивим і вірним шляхом.

Нагадаємо, що 2 січня у віці 90 років помер шістнадцятий президент Церкви Ісуса Христа святих останніх днів Томас С. Монсон у Солт Лейк Сіті.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.