Нацгвардія візьметься за скандальні церкви УПЦ МП

Досі не вщухають пристрасті навколо церков Московського патріархату викликаний на початку року в Запоріжжі. А саме там духовенство УПЦ МП відмовилось відспівувати загиблу дитину, охрещену в Київському патріархаті. Акція протесту під назвою «Принеси ляльку» охопила не лише громадських активістів, але й окремих вірян УПЦ, які не погодились з позицією священиків.
Встановлювати справедливість на запорізьких теренах зібрались не лише громадянські активісти та блогери.

У зв’язку із загостренням суспільних відносин на міжконфесійному підґрунті, навести лад у конфесійному безладі намагатиметься Національна поліція, яка разом спільними зусиллями з Національною гвардією приступає до посиленого чергування церковних об’єктів.
За повідомленням порталу «Релігія в Україні», починаючи з 9 січня 2018 року, 9-й полк оперативного призначення Національної гвардії України приступили до захисту об’єкта державного значення – історико-культурного комплексу «Запорізька Січ».

Як повідомляє «Gazeta.ua», головною метою виконання службових обов’язків служби нацгвардії є недопущення протиправних дій, зокрема підпалу та вандалізму.
Нагадаємо, що УПЦ Московського патріархату стала учасницею гучного скандалу в Запорізькій області, який розпалює міжконфесійну ворожнечу серед українських громадян. Після відмови відспівувати загиблу дитину охрещену в Київському патріархаті, настоятель храму Мучениць Віри, Надії та Любові і матері їх Софії Євгеній Молчанов побажав «смерті» дітям, що хрещені в Київському патріархаті.

А тим часом СБУ провела обшуки у псевдо православній організацій імперського ґатунку «Радомир», в якій проводилась антиукраїнська діяльність.
«Радомир» розпалює міжнаціональну та міжконфесійну ворожнечу, впроваджує релігійний фанатизм та нетерпимість і має відношення до скандальних громад УПЦ Запоріжжя. Наразі слідство триває, повідомляє «Релігія в Україні».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.