На честь Новомучеників Героїв Небесної сотні відкрили храм у Києві

На колишній вулиці Інститутській, а нинішній Героїв Небеної сотні в центрі української столиці отримав офіційний статус храм Архистратига Михаїла та українських новомучеників Небесної сотні. Близько чотирьох років храм постійно перебував під загрозою ліквідації і міг стати жертвою знищення.

Як повідомляє «РІСУ» з посиланням на Департамент УГКЦ, під час звершення Божественної Літургії 20 січня 2018 року, голова Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук подякував щиро рідним і близьким Героїв Небесно сотні, які «відстояли» цей храм.

При цьому без участі активістів та рідних Героїв храму не було б і донині. При цьому діяльність храму, як зауважив о. Святослав, допомагатиме близьким та віруючим відчувати духовне єднання з Богом та Героями, пам’ять про яких завжди житиме в українській свідомості.

«Вам так потрібна допомога тих, кого уже нема поруч з вами. А тут ваша церковна спільнота готова вам послужити», зауважив предстоятель УГКЦ у своєму зверненні до рідних Героїв Небесної сотні, а також вірян, що об’єднались у храмі для спільної молитви.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.