«Мала Софія» у Києві отримала цінний подарунок від Президента

Під час Різдвяних свят Президент України Петро Порошенко відвідав Малу Софію, – Трапезну церкву Софійського монастиря у Києві і подарував Різдвяний вертеп, який відображає основні події народження Ісуса Христа. Як повідомляє офіційний портал Української православної церкви Київського патріархату «cerkva.info», для Софії Київської традиція встановлювати вертепи під час Різдвяних святкувань стане щорічною подією.

Настоятель і клірик о. Іван Сидор у спільності з настоятелем парафії св. Благ князя Ярослава Мудрого прот. Петро Ландвитович висловлюють українському Президенту та родині щиру вдячність за дари, які зберігатимуть в людських серцях глибинний духовний зміст Різдвяного свята. Місцеве духовенство разом з парафіянами Теплої Софії продовжуватимуть духовний подвиг молитви за мир та спокій в Україні, а також за українських вояків, що захищають Україну.

Тепла Софія або Мала Софія є складом комплексу монастирських будівель собору Святої Софії і віднесена до Світової спадщини ЮНЕСКО. Побудована споруда у II пол. XVIII ст., в якій було розміщено церкву Воскресіння Лазаря. Пізніше згідно з проектом Андрія Меленського, будівлю перебудували на зимову церкву Різдва Христового, в результаті чого отримала славнозвісну назву «Тепла Софія».
Нагадаємо, що в трапезній церкві Софійського монастиря 21 лютого 2016 року було відновлено проведення богослужіння; зусиллями УПЦ КП в приміщені трапезні було освячено церкву на честь Київського князя Ярослава Мудрого.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.