Круглий стіл «Григорій Сковорода в житті сучасної людини». Анонс.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

У рамках підготовки до відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди Луганський національний аграрний університет, за участю Товариства українських філософів і релігієзнавців, планує проведення круглого столу «Григорій Сковорода в житті сучасної людини».

Захід має науково-просвітницький характер, на якому учасники з Харкова, Рівного, Луцька, Слов’янська та інших міст зможуть розповісти про те, яке значення яке значення для них і для їх життя має творчість Григорія Сковороди й що вона може дати сучасній людині.

До участі запрошуються вчені, викладачі ЗВО, аспіранти, магістранти, студенти та всі причетні до наукової, культурної та просвітницької діяльності.

За підсумками роботи круглого столу планується публікація стенограми виступів в електронному форматі, яка буде розміщена в Електронному репозитарії Луганського національного аграрного університету (http://dspace.lgnau.edu.ua/xmlui/) та висвітлення заходу на сайті Товариства українських філософів і релігієзнавців, каналах YouTube.

Участь у заході безкоштовна. Про намір взяти участь в круглому столі та в разі виникнення питань просимо звертатися до 05 квітня 2021 р. за адресою: m.karpitskyi@lgnau.edu.ua – Миколай Карпіцький. Орієнтовна дата проведення – 12 квітня 2021 р. за допомогою платформи Microsoft Teams. Посилання будуть надані учасникам додатково.

Чекаємо на вашу участь та сподіваємося на тривалу співпрацю!

Інформаційний лист

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.