Екуменічна зустріч збере своїх прихильників у Львові

Згідно з повідомленням католицького інформаційного порталу «Credo.pro.» жителів Львова чекатиме особлива резонансна подія. Лідер всесвітньовідомої екуменічної міжконфесійної спільноти Тезе брат Алоїз відвідає Україну. Про це він заявив під час Європейської зустрічі молоді у Базелі (Швейцарія), яка вже традиційно проявляє особливу активність в релігійному міжконфесійному житті.

Зустріч, яка відбудеться з 28 квітня по 1 травня стане знаковою в історії міста. В міжконфесійній молодіжній молитві Тезе, що відбулась востаннє у Швейцарії зібрала близько 2800 чоловік, серед яких 2800 – представники з України. Остання молитовна зустріч Тезе з центром у Базелі була ювілейною, і зібрала в спільному богослужінні у Швейцарії, Франції та Німеччини представників різноманітних християнських віросповідань.

Оскільки український сегмент учасників такого молитовного форуму щороку стає найпомітнішим, в цьому році слід чекати дебюту. Сама ж подія – стане прем’єрою вітчизняної історії. «Відбудеться міжнародна зустріч молоді в країні, яка дуже дорога нашим серцям» – прокоментував брат Алоїз анонсуючи наступний молитовний форум в Україні. Відреагували на подію усі традиційні конфесії Львова. Своєю підтримкою долучились представники органів місцевого самоврядування, які ретельно готуватимуться до події.

Нагадаємо, що спільнота в Тезе є міжконфесійною молитовною групою, що виникла у Франції братом Роже з метою спільного поклоніння Богу представниками різних конфесій, комунікативного пошуку з молоддю, допомоги та милосердя. В умовах Другої світової війни, спільнота Тезе переховувала чималу кількість євреїв, а також противників гітлерівської Німеччини в умовах окупації. В спільноті Тезе служать сотні ченців різних національностей, репрезентовані різноманітними відгалуженнями протестантизму та католицизму.

Протягом року, християнська релігійна молодь, а також усі бажаючі відвідують Тезе з усього світу. Унікальна специфіка Тезе – створення новітнього стилю церковного співу. Короткі пісні релігійного змісту ритмічно повторюються до 15 раз, після чого настає особливе кульмінаційне явище – абсолютна тиша, яка в сукупності з піснями нагадує мантру в християнському форматі.
Служіння ближньому, роздуми, новітня духовна християнська інтроспекція, та особисте вдосконалення об’єднує прихильників з усієї земної кулі.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.