Дональд Трамп очолив молитовний сніданок з українськими парламентарями

Президент США Дональд Трамп 8 лютого 2018 року у Вашингтоні очолив молитовну зустріч, що стала 66 молитовним сніданком за участі представників християнських конфесій, політикуму США, а також цьогоріч з українськими парламентарями. Спектр запрошених на захід включає в себе низку гостей із сотень країн світу, спец делегацій, координаторів крупних підприємств, релігійних діячів.

За словами народного депутата України Павла Унгуряна, захід пройшов на високоякісному організаційному рівні. Серед найхаризматичніших спікерів молитовного сніданку стали лейтенант Скотт Смайлі, що став першим повноцінним військовослужбовцем не зважаючи на дефекти зору. Особливими гостями, чиї слова запали в серця слухачів став син покійної прем’єр міністра Пакистану Білавал Зардарі.

Український політикум презентував молитовну зустріч координатор української делегації Павло Унгурян, поруч з народними депутатами України «Народний фронт», «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка». З міністерського осередку також завітали до США на сніданок, зокрема Лілія Гриневич – міністр освіти і науки України, Юрій Артеменко, – голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення, а також Микола Кулеба – уповноважена особа Президента України з прав дитини.

Промовою поділився один із координатор заходу – американський президент Трамп, який сформулював чітку позицію щодо розвитку майбутнього США. З позиції Трампа випливає, що лише «побудова країни на Біблійних цінностях…є умовою до процвітання».

Окрім духовної складової зустрічі, українські депутати мали нагоду поспілкуватись з Бетсі Девосом, міністром освіти США, а також Джеймсом Ленкфордом, – американським сенатором. Чимала кількість конгресменів США разом із сенаторами та представниками Державного Депатраменту запевнили українських урядовців про підтримку України у складних умовах боротьби за становлення української держави, а також захисту її геополітичних інтересів.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.