Американці винні у тому, що християни покидають Ірак ,а їх допомога не доходить до християн – глава Халдейской церкви Іраку.

Глава іракської Халдейської католицької церкви заявив , що обіцяна допомога США релігійним меншинам в Іраку так і не прийшла.

Кардинал Луїс Рафаель I Сако виступав на брифінгу у Ватикан, де прокоментував ситуацію з фінансовою допомогою США : «Є обіцянки, але реальність така, що до цих пір ніяких коштів  у цьому році не поступали. Кардинал Луїс Рафаель I Сако припустив , що вторгнення США в Ірак, викликало довгі роки нестабільності, яке сприяло народженню ІДІЛ у  свою чергу призвело до результату  що іракські  християн змушенні були покинути свої землі, де вони жили тисячі років.

Цілком ймовірно, що кардинал серйозно зменшує ефект фінансової допомоги США християнам Іраку, але навряд чи можна сумніватися, що за великим рахунком інтереси близькосхідних християн для Вашингтону не перебувають в пріоритеті. Інакше як можна пояснити ставлення до палестинських християн, які відчувають під владою Ізраїлю приблизно теж, що іракські християни під контролем ІДІЛ, або ж відношення до християн в Сирії, які неодноразово скаржилися на пригнічення з боку ліворадикальної РПК.

Кардинал високо оцінив Угорщину, заявивши, що вона виділила 5 млн. доларів на пряму допомогу у відновленні християнських будинків, шкіл і церков в Іраку і Сирії, замість того щоб брати біженців

Джерело: Голос Исламу РУ.

Ольга Степаненко

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.