«Всі разом – 2018!»: в містах України відбуватимуться сімейні громадські заходи

З нагоди святкування тижня сім’ї, активісти національного громадського товариства «Всі разом» на чолі з її головним координатором Русланом Кухарчуком повідомили про мережу заходів задля підтримки традиційних сімейних цінностей. За повідомленням прес-центру організаторів акції, демонстративний формат підтримки української сім’ї відбуватиметься  у близько 46 українських міст з концертною програмою. Приєднаються до усіх комплексних заходів також і представники традиційних християнських віросповідань. На думку Руслана Кухарчука зважаючи на важливість сімейних цінностей як платформи майбутнього розвитку української державності, активних учасників флешмобів збільшується в геометричній прогресії. Так, минулорічний сімейний флешмоб в Україні зібрав за приблизними оцінками близько 100 тис учасників; цьогорічні учасників очікують до 150 тис.

«Вуличні сімейні заходи формують суспільні цінності і національні пріоритети. Є сім’я – є Україна! Це не гасло, а констатація! Чоловіки, дружини, діти – сотні тисяч сімей в даний час об’єднуються для потужної і красивою маніфестації », – зазначив під прес-конференції громадського товариства «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

Нагадаємо, що в українській столиці 2 червня 2018 року відбуватиметься масштабна громадська акція на захист традиційних сімейних цінностей. А в період починаючи з 9 червня відбудеться фестиваль «Всі разом за сім’ю» . Приводом до таких заходів стала провокація ЛГБТ-спільнот, що намагають нав’язати суспільству відкриту гомосексуальну поведінку керуючись правовими засадами демократичних прав та свобод громадян. На думку координаторів проектів сімейних цінностей, а також представників українських релігійних організацій, факт видалення петиції з захисту сім’ї за ініціативи уповноваженої при Верховній Раді України з питань гендерної політики Аксани Філіпішиної свідкує про можливу загрозу суспільному традиційному українському устрою.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.