Вперше на управлінську церковну посаду п’ятидесятницької Асамблеї Божої обрана жінка

Вперше в історії найкрупнішої п’ятидесятницької деномінації світу на управлінську посаду генерального секретаря Генеральної ради конфесій обрано жінку Донні Л. Барретт. Подія стала особливою в  пятидесятницькому світі тим, що вперше в історії високу конфесійну посаду займатиме жінка.

В свою чергу суперінтендант Даг Клей, один із провідникового єпископату Асамблеї Божої стверджує,  наголосивши під час засідання конференції Асамблеї, що особисто підтримує кандидатуру Барретт на високу адміністративну посаду апелюючи Божою волею та проведінням.

Керівництво Асамблей Божих одноголосно обрали першу в історії жінку-генерального секретаря Генеральної ради конфесії.

Барретт розпочала своє місіонерське та проповідницьке служіння в Асамблеї Бога в 1988 році, а також раніше служила в виконавчому Пресвітерії найбільшого п’ятидесятницього співтовариства у штаті Огайо і в загальній Пресвітерії Асамблей Бога. Новий служитель Дона Барретт замінить пастора Джеймса Т. Бредфорда, який оголосив про свою відставку на початку цього місяця, щоб присвятити себе пасторського служіння.

«Після декількох місяців пошуку лідерства Господа в моєму житті, я хотів би піти у відставку з поста генерального секретаря Асамблей Бога, щоб присвятити себе пасторського служіння на повну ставку, – ствердив у концепції власного бачення Бредфорд.

Після обрання Донни Баррет на високу позицію релігійної субординації в американському штаті Огайо у  Rockside Church of Independence створений прецедент став першим історичним явищем в п’ятидесятницького деномінаційного руху.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.