Візит Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського у парафію святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Березівка

На  запрошення  настоятеля  релігійної громади  села Березівка Бершадського  району ієрея Богдана Стрикалюка  з нагоди   10- річниці  освячення  храму  на честь святого апостола  і євангеліста Іоана Богослова  28 травня  2018 року  (день Святого Духа ) відвідав з архіпастирським візитом  керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією  Високопреосвященний  архієпископ  Михаїл та прийняв  участь в цій урочистій  святковій події.

В  традиційному  українському  одязі  Владику  зустріли  вихованці  Березівської  загальноосвітньої школи зі словами  привітання,  віршами та урочистим врученням святкового  короваю  та квітів.  У храмі  архієрея   належно  зустрів  настоятель ієрей Богдан Стрикалюк,   попросивши  піднести  архіпастирські молитви за Україну, народ,  релігійну громаду, перемогу українських військових та  Єдину Помісну Церкву в Україні і очолити  Божественну Літургію. Отець Богдан  подав  напрестольний хрест,  яким  Владика  благословив    духовенство та віруючих.

Архієпископу Михаїлу  співслужили:  секретар Вінницької  єпархії  митрофорний протоієрей  Ігор Сіранчук,  настоятель Свято-Покровського  храму м. Бершадь митр.прот. Ростислав Процанін,  архімандрит і митр.протоієрей  м. Томашпіль, настоятель Свято-Феодоровського  чоловічого монастиря  м. Вапнярка  Серафим (Котляров), митр.прот.  м.Тульчин  Василь Коновал,  настоятель парафії  Спасо-Преображенського храму с. Флорино прот.Назарій Лотоцький.

Парафіяни і гості храму  після сповіді  прийняли  святі тайни Тіла і Крові Христової.  Після Євхаристії,  архієпископом Михаїлом було виголошено  чітку проповідь,  в якій  наголошено  про дію Святого Духа і його присутність в Церкві та християнському житті. Як зауважив Владика «Немає у світі жодної  релігії ,  яка навчала б миру, любові  і  міцно трималася  на сповіданні істинного Бога Єдиного у Святій Трійці – християнство».

По закінченні Божественної Літургії,  керівник  єпархіального управління  привітав  настоятеля, а також  парафіян храму  з святковою подією в житті  релігійної громади, побажавши усім  миру, злагоди  та християнського терпіння.  У своє чергу благословенними  архієрейськими грамотами було нагороджено  керівника хору Олексюк Ганну, постійних активних парафіян – Бурлаченко Надію, Волошину Ніну, Хмільовську Валентину, меценатів – Овчарука Ігора, Мельника Бориса, Ковбасюка Олега.

Настоятель храму подякував Владиці та духовенству, що прибули на  святкову урочистість  та піднесені  молитви за церкву, Україну, побажавши  архіпастирю многих літ здоров’я.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.