Візит Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського у парафію святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Березівка

На  запрошення  настоятеля  релігійної громади  села Березівка Бершадського  району ієрея Богдана Стрикалюка  з нагоди   10- річниці  освячення  храму  на честь святого апостола  і євангеліста Іоана Богослова  28 травня  2018 року  (день Святого Духа ) відвідав з архіпастирським візитом  керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією  Високопреосвященний  архієпископ  Михаїл та прийняв  участь в цій урочистій  святковій події.

В  традиційному  українському  одязі  Владику  зустріли  вихованці  Березівської  загальноосвітньої школи зі словами  привітання,  віршами та урочистим врученням святкового  короваю  та квітів.  У храмі  архієрея   належно  зустрів  настоятель ієрей Богдан Стрикалюк,   попросивши  піднести  архіпастирські молитви за Україну, народ,  релігійну громаду, перемогу українських військових та  Єдину Помісну Церкву в Україні і очолити  Божественну Літургію. Отець Богдан  подав  напрестольний хрест,  яким  Владика  благословив    духовенство та віруючих.

Архієпископу Михаїлу  співслужили:  секретар Вінницької  єпархії  митрофорний протоієрей  Ігор Сіранчук,  настоятель Свято-Покровського  храму м. Бершадь митр.прот. Ростислав Процанін,  архімандрит і митр.протоієрей  м. Томашпіль, настоятель Свято-Феодоровського  чоловічого монастиря  м. Вапнярка  Серафим (Котляров), митр.прот.  м.Тульчин  Василь Коновал,  настоятель парафії  Спасо-Преображенського храму с. Флорино прот.Назарій Лотоцький.

Парафіяни і гості храму  після сповіді  прийняли  святі тайни Тіла і Крові Христової.  Після Євхаристії,  архієпископом Михаїлом було виголошено  чітку проповідь,  в якій  наголошено  про дію Святого Духа і його присутність в Церкві та християнському житті. Як зауважив Владика «Немає у світі жодної  релігії ,  яка навчала б миру, любові  і  міцно трималася  на сповіданні істинного Бога Єдиного у Святій Трійці – християнство».

По закінченні Божественної Літургії,  керівник  єпархіального управління  привітав  настоятеля, а також  парафіян храму  з святковою подією в житті  релігійної громади, побажавши усім  миру, злагоди  та християнського терпіння.  У своє чергу благословенними  архієрейськими грамотами було нагороджено  керівника хору Олексюк Ганну, постійних активних парафіян – Бурлаченко Надію, Волошину Ніну, Хмільовську Валентину, меценатів – Овчарука Ігора, Мельника Бориса, Ковбасюка Олега.

Настоятель храму подякував Владиці та духовенству, що прибули на  святкову урочистість  та піднесені  молитви за церкву, Україну, побажавши  архіпастирю многих літ здоров’я.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Суспільний портал Wake up
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.