«Вірую!»: громадянка США пошкодила власний автомобіль задля «доведення буття Божого»

Онтологічний спосіб доведення буття Божого далекий від середньовічної схоластики продемонструвала американська автомобілістка своїм нащадкам. Як зазначає інформаційно-юридичний портал «Я і Закон», інцидент нещодавно трапився в американському штаті Джорджія, у графстві Гвіннет. Згідно з даними місцевого підрозділу органів внутрішніх справ, громадянка США Бехері Шакіл Уорен прищеплювала християнські цінності власним дітям віком п’яти та семи років. Під час обґрунтування дітям доцільності релігійного світогляду та християнських постулатів, мати здійснила спробу довести необхідність потреби в Бозі.

У досьє вищезгаданої справи зазначається, що молода матір, яка перебувала у салоні власного автомобіля зі своїми дітьми усвідомлено «із заплющеними очима» з великою швидкістю направила транспортний засіб до найближчої перешкоди для реалізації постулюючого принципу віри в Бога заради збереження життя.

Як зазначають численні американські ЗМІ, в результаті девіантного презенту, ніхто не постраждав; самі ж діти не потребували психологічної допомоги чи додаткового консультування. Численні деформовані пошкодження транспорту, на думку пані Уорен, ставали яскравим доказом збереження життя, а тому і доказом існування Бога.

Поліція, що прибула на місце інциденту звинуватила матір у жорстокому ставленні до власних дітей. Саму ж пані Уорен після невдалого теологічного практикуму очікує ймовірне позбавлення батьківської опіки. Численні психологічні експерти та релігієзнавчі критики називають прецедент яскравим проявом релігійного фанатизму, відсутністю об’єктивних уявлень про світ крізь призму духовного світогляду, а також демонстрації викривленої інфантильної моделі поведінки, повідомляє «Premier Christian Radio».

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.