В українській столиці відбулась маршова сімейна хода і акція проти ЛГБТ ідеології

У середу 4 квітня 2018 року в українській столиці зусиллями громадської організації «Всі разом!» , а також найкрупнішими релігійними організаціями відбулась акція на підтримку суспільної моралі і традиційних сімейних цінностей. Захищати устої традиційного інституту сім’ї мітингувальники розпочали з вулиці Грушевського у Києві близько 9:00. Прихильники акції розташувались поблизу урядового корпусу Верховної ради України. Спільною позицією українські громадяни підтримали гасла «Ініціаторів антисмейних ініціатив – до відповідальності!», «Гендерна ідеологія калічить дітей», «Природна сім’я – здорова країна!» тощо.

Один із координаторів акції, лідер громадського товариства «Всі разом!» Руслан Кухарчук озвучив ключові вимоги маніфестантів. Зважаючи на соціальну концепцію продуковану Уповноваженим Верховної Ради України з гендерної рівності Аксани Філіпішиної  та державними органами влади за назвою «Національна стратегія в сфері прав людини на період до 2020 року», в якій сформульовані кардинальні положення щодо визначеності сім’ї, гендерних ролей. Як зазначає пан Кухарчук, основні вимоги мітингувальників є скасування в даній програмній концепції дефініції в майбутньому Трудовому кодексі України поняття «сексуальна орієнтація» та «гендерна рівність» і визначити їх сутність як ненаукові та ідеологічні.  Решта вимог визначають збреження в Конституції України поняття шлюбу як союзу чоловіка і жінки, а також повної заборони пропаганди гомосексуалізму.

За словами лідера «Всі разом!» акція містить лише миротворчий елемент і виключає застосування будь яких насильницьких форм поведінки.

Під час проведення мітингу учасники колони направились до центрального офісного приміщення Омбудсмена, в якому вимагали чітких пояснень щодо просування ідей філософії ЛГБТ у сучасне українське буття.  Самої ж Аксани Філіпішин, яка стала об’єктом жвавих дискусій і бурхливих обговорень не виявилось на робочому місці.  До присутніх мав слово звернутись представник Уповноваженого з прав людини і пообіцяв якомога швидше прискорити процес вирішення проблеми.

Останнім пунктом місцем  дислокації стала Адміністрація Президента України. Нагадаємо, з ініціативи Аксани Філіпішиної на сайті Адміністрації Президента скасували петицію в підтримку традиційної сім’ї. До того ж, мітингуючи спільно з представниками церков та релігійних організацій нагадали зміст 51 статті української Конституції, що захищає сімейну складову, дитинство, материнство та батьківство, які охороняється державою. Представники ж самої Адміністрації пообіцяли надати офіційну відповідь терміном раніше, ніж це вимагає основний закон держави.

Акція на підтримку традиційних сімейних цінностей відбулись в крупних областях української держави.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.