В Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського пройде майстер-клас з українського іконопису

В українській столиці за підтримкою Українського католицького університету  5 лютого 2018 року стартуватиме навчання з іконопису, повідомляє портал «РІСУ».

Школа українського іконопису «Радруж» запрошує усіх бажаючих взяти участь у навчанні, кінцева мета якого – поринути в традиції майстерності написання ікони, в її глибокий символічний духовний світ.

Навчання двотижневої зимової школи триватиме з 5 лютого і завершиться 18 лютого 2018 р. в приміщенні Інституту релігійних наук ім. св. Томи Аквінського, що знаходиться у Києві. Уляна Креховець, один із координаторів заходу запевняє, що навчальний процес не лише зацікавить митців, але й богословів, релігієзнавців, істориків та усіх бажаючих.

Організація навчання школи іконопису включає в себе практичні заняття з майстерності виконання, теоретичний аспект розуміння богослів’я ікони, а також технології написання кириличного краснопису.

«Радруж», який виник в рамках Українського католицького університету, дає змогу здобути навички малярства виключно матеріалами природного походження, зокрема, мінеральних пігментів, липової дошки, органічно зв’язуючих сполук, – повідомляється на офіційному сайті «radruzh.org».

Реєстрація учасників триватиме до  30 січня 2018 року включно, анкету якого можна заповнити відвідавши сайт школи.  Також в рамках навчання, організатори передбачили додатковий триденний семінар іконографічного рисунку Святослава Владики. Однак, на вищезгаданий семінар проводиться реєстрація учасника окремо, повідомляє «Релігія в Україні».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.