В Англії якість мобільного зв’язку покращать за рахунок церковних споруд

Кабінет міністрів Великобританії розробив стратегічний план покращити комунікаційні технології зв’язку, зокрема мобільні телесистеми Британії разом з інтернет-провайдерами. Як повідомляє інформаційна служба BBC, до 2022 року провідні національні стільникові оператори повинні для британських жителів покращити рівень прийому якості сигналу мобільного зв’язку виходячи з нових сучасних стандартів.

Для того, щоб якість сигналу зв’язку мала високі показники, Англіканська церква підписала угоду з урядом країни і підтримала ініціативу використання церковних шпилів в якості антенних пристроїв.

Британський аналітик Метью Хаулетт, представник дослідницької компанії «Assembly» стверджує, що отримати доступ до відповідних церковних об’єктів в реалізації стратегічних намірів отримало позитивні відгуки. Однак, на думку експерта, стає незрозумілим, як саме вищезгадана ситуація вписуватиметься в комерційне русло.

Уряд  Великобританії заявив, що комерційні угоди укладатимуться на місцях між єпархіями Англіканських церков і парафіяльними осередками з одного боку і стільниковими операторами іта інтернет-провайдерами – з іншого.

Необхідно зауважити, що дві третини англіканських церков знаходяться в сільських регіонах Британії. Як стверджує міністерство цифрових технологій, культури, медіа та спорту Великобританії, розташування антенних пристроїв на церковних спорудах в центрі населеного пункту дозволить поліпшити  мобільний зв’язок. Представник міністерства Мет Хенкок вважає,  що «церкви – центральні об’єкти і цінне надбання для місцевих громад для всієї країни».

Наразі, близько 120 місцевих парафій вже допомагають забезпечувати мобільне та інтернет-з’єднання в країні.

На думку міністерства, вирішення проблеми якості зв’язку у вищезгаданий спосіб означатиме, що «навіть будівля XV століття зможе допомогти Британії підготуватися до майбутнього, поліпшити життя людей, забезпечуючи зв’язок в наших самих важкодоступних районах», вважає Хенкок у «Інтерфакc. Релігія» з посиланням на «BBC».

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.